Veladiana450
Veladiana450 Veladiana450
  • 16-11-2022
  • Mathematics
contestada

A carpenter worked on a job for 5 days and earned $440. How much did he earn per day?

Respuesta :

Otras preguntas

What is 16 divided by 1/4
What is the abbreviation for the Appalachian mountain
What is the answer for this equation? -6x = -36
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?
What is 12% of 85 im having a hard time with this question
what is a good attention getter for starting a essay about my plans after high school
what is a good attention getter for starting a essay about my plans after high school
What is the abbreviation for the Appalachian mountain
You are standing 100 Meters away from your car when an alligator appears 20meters away from you on the opposite side and you start to run with a speed of 5m/s w
Why is american dream is not worth pursuing ?