Fay2121
Fay2121 Fay2121
  • 15-10-2018
  • Mathematics
contestada

Yellow Tuna

Amount: 3#

Unit cost: $12.99/#

Total cost =

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 15-10-2018
The answer is $38.97 hope this helps!!!
Answer Link

Otras preguntas

3. Which word in the sentence is the indirect object? After the show, the performers made themselves a delicious dinner.
how do you say i love dogs in french
What is the sum of the infinite geometric series?.1/2+1/4+1/8+1/16+...
out of 18 people in the glee club, 11 have dogs and 7 have cats. four people have both cats and dogs. how many club members have only cats?
#1 simplify. (this is square roots) 36/121 Answers: A. 18/11 B. 18/10 C. 6/121 D. 6/11 #2 simplify 162 A. 81 and 2 B. 9 and 18  C. 9 and 6 D. 9 and 2 #3 Between
what is the ratio of X:Y. 12Y equal 7X
If a substance conducts heat easily, it is considered to be agood insulator.bad substance.good conductor.poor conductor.
What are two examples of a just war
Which of the following is not a direct function of the vertebrate liver? (A) Synthesis of plasma proteins (B) Carbohydrate metabolism (C) Deamination (D) Reabso
what are some important contributions about jakie robinson