cait89 cait89
  • 16-01-2019
  • Mathematics
contestada

Pineapples costs $1.20 for 4oz. what is the price per ounces

Respuesta :

victoriaaa72 victoriaaa72
  • 16-01-2019
0.39 per ounce of the price
Answer Link

Otras preguntas

Eisenhower and his men drove the italians from north africa. true or false.
why usa declared independence?
(3x to the two power y to the three power ) 3 to the power equals what
Which of the following characters would be considered an archetype? A. Troublesome dog B. Unhappy parent C. Shy little girl D. Funny sidekick I know its not C.
word form for 680,010
What is 0.08 in 1/10
What are some common themes of biology? Select all that apply. The laws of motion The study of chemical reactions The study of ecology The study of genetics Al
Serena has 6,783 seeds to plant in her vegetable garden. She will plant 119 seeds per row. How many vegetables will she have?
Financial literacy definition
What is 66% off of 20.00 ?