gshreya2005
gshreya2005 gshreya2005
  • 14-02-2019
  • Mathematics
contestada

Please help me with this question :) thanks.

Please help me with this question thanks class=

Respuesta :

lilloser
lilloser lilloser
  • 14-02-2019

2,-1 should be the answer

Answer Link

Otras preguntas

Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?
What is 16 divided by 1/4
What is 16 divided by 1/4
Could an organism survive without one of its organs
What is 12% of 85 im having a hard time with this question
Why is american dream is not worth pursuing ?
What condition fostered the rise of absolute monarch in europe?
You are standing 100 Meters away from your car when an alligator appears 20meters away from you on the opposite side and you start to run with a speed of 5m/s w
What is 16 divided by 1/4