knowleskel0
knowleskel0 knowleskel0
  • 14-08-2019
  • Mathematics
contestada

I’m having another hard time folks , this is crazy

Im having another hard time folks this is crazy class=

Respuesta :

bill6975 bill6975
  • 14-08-2019
“ D “ should be the right answer, hope this helps!
Answer Link

Otras preguntas

How was donatello influenced by the beliefs and values of renaissance society?
If water flows into a rectangular tank at the rate of 6 cubic feet per minute, how long will it take to fill the tank, which measures 18''x 32'' x 27''
. If Gene gets two more strikes (scores of 10), what is his new average?
Andrew won a cash prize on a game show. Andrew paid taxes of 29% on the original cash prize and had $28,000 remaining. How much was the original cash prize?
the quotient is 71 2/3 what is the divisor
There are 16 ounces in one pound. If 3.4 pounds of beefcost $4.95, what is the cost per ounce, to the nearestcent?
what is 925 divided by 8 with remainders please help my homework is due tomorrow
Estimate the product . Choose a method for 33 x 76=
In world war 2 what was the significance of events of the Nazi Soviet Pact?
If 4 (log3 1/27)=X what is the value of X