kmk4ever11
kmk4ever11 kmk4ever11
  • 13-09-2019
  • Mathematics
contestada

If Camillo goes with the better buy, how much will he pay for the 25 loaves of bread that he needs for the gourmet peanut butter and jelly sandwiches? Enter your answer to the nearest cent.



If Camillo goes with the better buy how much will he pay for the 25 loaves of bread that he needs for the gourmet peanut butter and jelly sandwiches Enter your class=

Respuesta :

love777
love777 love777
  • 19-12-2019

Answer: 48.75

Step-by-step explanation:

Answer Link
mr39586 mr39586
  • 28-01-2022

Answer:

let me fill your answer with this picture

Step-by-step explanation:

48.75 i belive

Ver imagen mr39586
Answer Link

Otras preguntas

Find the measures of the interior angles.angle A: °angle B: °angle C: °
Military rule ended in Brazil in
1. What is the purpose of communicating scientific information? 2. What is the purpose of writing lab reports for experiments and activities in this book? 3. H
A protein is made of smaller building blocks called what O mini-p's O amino acids O enzymes proteinoses
Vladek goes through his possessions
Learning that is not demonstrated at the time it occurs is called:.
Hey can anyone pls answer these math problems!!
Monster Media's (MM) accounting records indicate that the company has $500 of cash; $2,500 of land; $1,600 of common stock; and $1,400 of retained earnings. Bas
A 5 poundcartonof clementine oranges priced at $4.30. what is the price per pound
Please help me, what do you think?