keyannahhaskins keyannahhaskins
  • 13-09-2019
  • Mathematics
contestada

How much will a person to a 13.5 pounds of bananas at a price of $2.12 per pound

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 13-09-2019
The answer is 28.62 hope this helps can I get thanks and 5 stars plz?
Answer Link
jllbdm
jllbdm jllbdm
  • 13-09-2019

Answer:

$28.62‬

Step-by-step explanation:

2.12 x 13.5 =28.62

Answer Link

Otras preguntas

A mixture 21.2 g of P and 79.0 g Cl2 reacts completely to form PCl3 and PCl5 as the only products. find the mass of PCl3
What is the volume of the cylinder below?
Define the word: monologue
HELP ME Case Female pt, 35y • Complains: Discomfort in epigastria, periodic dull epigastric pain of low intensity after the meal, loss of appetite, belching wi
Lines A and B are parallel find m2
eugheugh eughhhh I've been listening to my comfort playlist stressing about this test for too long Please just help ;-;
A rectangle is 4 times as long as it is wide. the perimeter of a rectangle is 50cm. What is the length and width of the rectangle?Define Variables & Write T
help please????????????
Which of these physical structures in animals is similar to this structure in plants?
At the grocery store 2/5 of a pound of grapes cost $2. What is the price per pound of grapes?