ihaseen
ihaseen
14-11-2019
Mathematics
contestada
How much would 50 cookies cost? $5 $10 $15
Respuesta :
skylar59197
skylar59197
14-11-2019
I think they would cost ten dollars each
Answer Link
curiouscat0
curiouscat0
14-11-2019
It depends on the price for each cookie individually. Typically, I’d say $10 would be an educated guess
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 94+ )
Otras preguntas
solve using unit rates. . David gets paid $36 for 4 hours of work. Kevin gets paid $55 for 6 hours of work. How much does each person get paid per hour and who
Sutton deposited $7500 into an account paying 6.24% annual interest compounded monthly. How much money will be in the account after 7 years? (also called Future
The life of a manufacturer's compact fluorescent light bulbs is normal, with mean 12,000 hours and standard deviation 2,000 hours. Seth wants to find the probab
11/22 - 3/16 x 8/18 + 1/18tính cách hợp lí
Which situation is the best example of translational motion? Question 1 options: a coin spinning on a desk a leaf blowing across the field a car in a parking lo
13-3: What saying has come to mean "leave business alone"?
This south asian country is almost entirely surrounded by india. Where are we?.
How have the immigration policies of Canada and the united states had different effects on their immigration population?
When jazz first became popular it was a radical style of music that broke many of the rules of classical music. In what way, then, does jazz reflect the desire
I wonder what is 20 minutes before 9:00 if you still estimate is what is tje simplest way you could simplify it.