ashores06 ashores06
  • 11-03-2020
  • Mathematics
contestada

If a plane was for $3,950,000 then how many months do I have to make the bill $1 per month?

Respuesta :

tigon
tigon tigon
  • 11-03-2020
If a plane costs 3,950,000 and you wanted to pay for it by only spending a dollar per month it would take you 3,950,000 months.
Answer Link

Otras preguntas

Please tell me the answer! I'm crying in confusion! :(
Please help! Thank you! I'm crying in confusion!
How do you find the product of 0.4 times 0.3
Who dominated the government in Japan in 1930?
Glucose, which is a sugar, is made of 6 carbon atoms, 12 hydrogen atoms, and 6 oxygen atoms. Glucose is a _________.
Within the troposphere, heat is transferred mostly by. a. conduction b.convection c. radiation d.greenhouse effects
Write down the smallest 4-digit even number that can be made using each card only once. Using cards:6,9,3,1
Why can't I answer any questions? ik u can't when two people are answering but I still can't. There isn't the "answer" button @bannana21
An architect uses a scale of inch to represent 1 foot on a blueprint. If the north wall of a building is 22 feet long, how long will the line be on the bluepri
What are fungal cell walls made out of?