devonleehoop
devonleehoop devonleehoop
  • 15-10-2020
  • Mathematics
contestada

Here is the pic for the question, please respond.

Here is the pic for the question please respond class=

Respuesta :

urigutier11
urigutier11 urigutier11
  • 15-10-2020
1 gig= $4 each gigabyte costs 4 dollars
Answer Link
lightskiinadriii
lightskiinadriii lightskiinadriii
  • 15-10-2020
1 gig=$4 so 4 dollars
Answer Link

Otras preguntas

Match the following subjects with the appropriate form of the verb gustar. 1. A ustedes 2. A vosotros 3. A nosotros 4. A ti 5. A mi 6. A él/ella a. os gusta b.
Factor completely: a^n + a^n+1
développer 9-64²+(3-8x)(6x+9)
what is the pH of 0.093 M KNO2
JOlN ANY GlRLs. s. s. s. s.. s. Meeting lD: 565 246 9490 Pass0de: 0​​
Let a and b be real numbers such that a + b = 4 and a^4 + b^4 = 16. (a) Find all possible values of ab (b) Find all possible values of a + b (c) Find all possib
One simple English question..... What is a turn/volta?
Pls help me god bless you have a good day have a good day! I’ll give a lot of points away
X is the number of products. What is the minimum production cost?
help please!!!!!! i really need to finish this quiz