Reema spends $19.25 on 100 lead pencils. what is the price of one pencils? round the answer to the nearest penny.​

Answers
$0.02
$0.19
$1.93
$19.25

Respuesta :

0.19 it’s B and I know cause it’s common sense

Answer:

0.19 aka B

Step-by-step explanation: