Eddicrazygamer
Eddicrazygamer Eddicrazygamer
  • 11-11-2020
  • Mathematics
contestada

You bought 4 notebooks for $0.89 each and some reams of paper at a cost of $1.69 each.
If you spent a total of $13.70. how many reams of paper did you purchase?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 11-11-2020

Answer:

5

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What were some important effects of the reformation
(10x2+99x-5) divided by (x+10)
what's a adjective for impulse
What steps did city-states take to protect themselves from their rivals?
How did rule differ under oligarchies, democracies, and republics?
I need help with this question please!
At the end of section one, Dolores Driscoll says, "And as I have always done when I've two bad choices and nothing else available to me, I arranged it so that i
Can anyone please tell me how to write 73,072,335 in word form????
club mosses are a. nonvascular plants. b. seed plants. c. seedless vascular plants. d. none of the above
Which subject pronoun would you use if you were speaking about these people: el, ella, nosotros,nosotras,ellos,or ellas? Can you please help me on #8 and 10