jeremiahcerda19
jeremiahcerda19 jeremiahcerda19
  • 11-11-2020
  • Mathematics
contestada

help with this question please ​

help with this question please class=

Respuesta :

simpsforbella
simpsforbella simpsforbella
  • 11-11-2020
It is : D

Hope this helps
Answer Link

Otras preguntas

Lori bought a sweater for $47 and a pair of jeans for $39. If you were to round the amount that Lori spent for each item to the nearest ten dollars, which numbe
Which Muslim empire was known for its grand and well-planned capital? A. Mughal Empire B. Ottoman Empire C. Safavid Empire
Which statement about the Supreme Court is true? Every case appealed to the Supreme Court is ruled upon by the court. The court hears all cases for which two or
Which sentence best describes popular sovereignty? The will of the people should dictate who would be governor. The people that live in a territory should choos
How you write 240,005 in word form
Which equations could model this problem? A package of 12 cans of dog food costs $33. What is the unit price d per can of dog food? Choose all answers that are
Life on the plantation revolved around the master and his family. True False
What do most scientists think prevented the rocks in the asteroid belt from forming into a planet
do you think it would take more force to transport five blocks in the sled or in the wagon?
Is catnap a compound word