chipsaregood01
chipsaregood01 chipsaregood01
  • 13-11-2020
  • Arts
contestada

if you see this, please answer with some of your art!! I love it when ppl post art so ig go ahead! here's some of mine:

if you see this please answer with some of your art I love it when ppl post art so ig go ahead heres some of mine class=
if you see this please answer with some of your art I love it when ppl post art so ig go ahead heres some of mine class=
if you see this please answer with some of your art I love it when ppl post art so ig go ahead heres some of mine class=
if you see this please answer with some of your art I love it when ppl post art so ig go ahead heres some of mine class=

Respuesta :

caitlanjeske
caitlanjeske caitlanjeske
  • 11-01-2021

I know some of them aren't that good. but here is some of my drawings that I am proud of from over the past few years. Yes I know some are depressing I did those when I went through really tough and dark times, Im getting better though.

Ver imagen caitlanjeske
Ver imagen caitlanjeske
Ver imagen caitlanjeske
Ver imagen caitlanjeske
Ver imagen caitlanjeske
Answer Link
McDonalds15
McDonalds15 McDonalds15
  • 30-05-2021

Answer:

This is one that I posted on pintrest a while ago...

Explanation:

Ver imagen McDonalds15
Answer Link

Otras preguntas

please help me multiply this fraction c:
Celine is estimating the number of tiles in a mosaic. there are 7 different colors and 1725 tiles of each color what should Celine estimate be?
NEED HELP ASAP <3 Some consider Chinua Achebe the __________ of African literature. A.) father B.)destroyer C.)stepchild D.)only writer
-22+(-16)= what is the answer
Which kind of noun is this? singers' a. plural b. singular c. singular possessive d. plural possessive?
tom draws 7 bugs. gina drwas 7 bugs. how many bugs did they draw in all
Describe the economy of the Hausa city-states
The ratio of 3 to 4 can be written in all the following ways except _______. 4/3 3/4 3:4 three-fourths
If a case of 24 cans of peaches costs $7.50, how much does each can cost, to the nearest cent?
Between 1915 and 1920, when u.s. consumption doubled, the west coast developed a famine or shortage of what liquid?