sierramoore00 sierramoore00
  • 14-10-2016
  • Mathematics
contestada

Find the difference.

6rs − 2rs

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 14-10-2016
the difference would be 4rs
Answer Link
fiend
fiend fiend
  • 14-10-2016
I think the answer is 4rs
Answer Link

Otras preguntas

Sandra bought 3 pounds of sweet potatoes for $4.50. What is the cost per pound of the sweet potatoes?
Which box plot represents the data above? W. X. Y. Z.
What was one effect of government instability in Africa? A Voting rights for black Africans B. Cutoff of foreign aid C Dishonest elections D. Difficulty in givi
magi. Based on the context clues, the underlined word, ardent, most likely means? gloomy calm passionate innocent NEXT QUESTION ASK FOR HELP 2014 Glynlyon Inc.
4main elements cells are made of
Can someone helps me plz?
According to the Air Transport Association of America, the average operating cost of an MD-80 jet airliner is $2,087 per hour. Suppose the operating costs of an
Er denkt : Deutsch ist super.​
What students know about the Civil War,
Charlene has a BMI of 29; therefore, she wants to change her body composition. Which plan would be BEST for her?​