xdgengar xdgengar
  • 14-12-2020
  • Mathematics
contestada

Jean spent $37.50 for 500 paperclips. How much did he pay for each paperclip?

Respuesta :

lowej15 lowej15
  • 14-12-2020
He would have paid about 0.075 for each paper clip, which is about 7 and a half cents. Have a lovely day
Answer Link

Otras preguntas

If you flip a coin and roll a six sided die what is the probability that you will flip a heads and roll at least a three
which 3 kingdoms that are not motile?
why is it important to be ethical in your studies​
Seth bought a 15 ounce jar of peanut butter for $3.15. what is the unit price?​
Here is a list of numbers: 20, 13, 1, 13, 6, 1,8,20,9,18 State the median.
Ill give alot of points if you answer: How do I get a 100 dollar ps4
Solve for z. z 7 = 8 z =
CAUSE THIS IS DUE TODAY AND IM GIVING FR33 PINTS SOON
Readable code includes the use of color and symbols to make the code look good. consistent and meaningful variable names, helpful comments, and formatting. vari
Find the area in square inches. <3