Seudónimo Seudónimo
  • 15-12-2020
  • Mathematics
contestada

Best answer gets BRAINLIEST!!!

Best answer gets BRAINLIEST class=

Respuesta :

brezickiadri76
brezickiadri76 brezickiadri76
  • 15-12-2020

Answer:

B

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Julie sold 12 boxes of cookies in 15 minutes. If she continues selling cookies at this rate, how many boxes will she sell in 3 hours?
what’s the expert is to tone
the graph of a linear equation in X and Y passes through (4,0) and (0,3) find the value of k if the graph passes through (k,1.5)Question from class 9 book(M.L A
plz help i will report if your not trying to answer​
Which explicit and recursive formulas match the geometric sequence 5, 15, 45, 135...?
differentiate between basic quantities and physical quantities​
Sophie buys eggs and apples at the store. She pays a total of $22.11. She pays a total of $4.29 for the eggs. She buys 3 bags of apples that each cost the same
What is the purpose of the lab for science
Martin is ordering dvds online. Each dvd is priced at $8.50. The website also charges a flat fee of $5.00 fo shipping and handling for any size order. If Martin
A rancher needs to enclose two adjacent rectangular​ corrals, one for cattle and one for sheep. If the river forms one side of the corrals and 270 yd of fencing