6) Cassie and Gabby are selling pies for a school fundraiser. Customers can buy apple pies and lemon pies. Cassie sold 6 apple pies and 4 lemon pies for a total of $80. Gabby sold 6 apple pies and 5 lemon pies for a total of $94. What is the cost of each pie?​


I need help plz