mrlepreqon9053 mrlepreqon9053
  • 13-01-2021
  • Business
contestada

What are benefits of using OneDrive to store presentations? Check all that apply. It has syncing capabilities. It is affordable for most users. It can be accessed anywhere. It is easy to use and navigate. It has great search capabilities.

Respuesta :

dianadiaz092707 dianadiaz092707
  • 13-01-2021

Answer:

A, C, D, E

Explanation:

edge

Answer Link

Otras preguntas

What value of x will satisfy the equation 0.2(x −2,700) = x?
Which of the following is LEAST likely to result in speciation? A) Random mating among members of a large population of a species B) Occurrence of hybridization
I stuck with this one. Simplify expression 3ab² −5a²b+ (−3a²b)−4ab²
How was donatello influenced by the beliefs and values of renaissance society?
what is the answer snd steps to 4/5=-4/7g
How to find the surface area of a triangular prism ? Grade 6 style and easiest way possible
There are 16 ounces in one pound. If 3.4 pounds of beefcost $4.95, what is the cost per ounce, to the nearestcent?
Is 0.071 greater or less than 0.7
There are 16 ounces in one pound. If 3.4 pounds of beefcost $4.95, what is the cost per ounce, to the nearestcent?
Describe a situation that would cause you to be scornful?!Please help