katie3567
katie3567 katie3567
  • 14-01-2021
  • Chemistry
contestada

HELP MEEEE!!!!!!!!!!!

HELP MEEEE class=

Respuesta :

BEMJAM0531A BEMJAM0531A
  • 14-01-2021

Answer:

The answer is A

Explanation:

That is the only answer that even remotely resembles an ultrasound hope this answered your question.

Answer Link

Otras preguntas

Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?
Could an organism survive without one of its organs
Sin42cos17-cos42sin17
Why isn't badminton consider a sport to most of the people in United States?
What did the geography of Greece helped create?
Why is american dream is not worth pursuing ?
You are standing 100 Meters away from your car when an alligator appears 20meters away from you on the opposite side and you start to run with a speed of 5m/s w
Sin42cos17-cos42sin17
What is 16 divided by 1/4
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?