adzy5678
adzy5678 adzy5678
  • 11-02-2021
  • History
contestada

i need the answer to this+

i need the answer to this class=

Respuesta :

alredelizabeth
alredelizabeth alredelizabeth
  • 11-02-2021

Answer:

B

Explanation:

Answer Link
Tezzay
Tezzay Tezzay
  • 11-02-2021
The Answer is B it’s easy but I told you
Answer Link

Otras preguntas

If you buy ice cream in 1 liter each tub cost $2 you can fill ten cones from each tub each empty cone cost 5 cents you can plan to sell each filled cone for 80
which playwrite is considered to be the "father of greek tragedy "​
fraction, decimal, percent triangle​
What agency of the U.S. Government releases a monthly jobs report, a closely watched summary of statistics concerning the U.S. Workforce?
What is the difference between specialization and generalization ?
What is the density of nh3 at 800 torr and 25 c
the length of a rectangle is 5 units longer than its width. If the perimeter must be at least 34 units, what are the possible lengths is the rectangle​
Kesha spent a total of $9.60 on new shoelaces. Each pair cost $1.20. How many pairs of shoelaces did she buy
Fill in the blanks with the correct verb conjugations. Patricia y yo _______ (estudiar) para el examen. Amanda y Cristina _______ (trabajar) en el proyecto.
please some1 help me. jodi built a rectangular sandbox for her daughter. The sand measures 6 feet 5 feet by 1.2 feet. jodi purchases 20 cubic feet of sand to fi