kiarafloress80
kiarafloress80 kiarafloress80
  • 11-02-2021
  • Mathematics
contestada

Please help with this quick

Please help with this quick class=

Respuesta :

mamusincorrea mamusincorrea
  • 12-02-2021

Answer:

2 x 1 + 3 = 5 or 2 x 1 + 3

that should be the answer

Answer Link

Otras preguntas

You can buy 5 oranges for $2.50. What is the unit rate for 1 orange? How much would 8 oranges cost?
I know I'm asking for a lot. But this is my last question. If we do it I pass my semester. help please. Task 2: The Influence of Social Networking on Business W
At time t​=0, water begins to drip out of a pipe into an empty bucket. After 48 ​minutes, there are 12 inches of water in the bucket. Write a linear function ru
Which of the following places are you likely to see erosion happen quickly? (2 points) a A glacier moving over a mountain b On the coastline during a hurricane
Kenji left Japan to pursue hand- lettering in which city
Which expression is equivalent to -9a-10-6a+7−9a−10−6a+7? a −3a−17 b -3-15a−3−15a c -18a−18a d-18−18
Find the product: -1(15)
given is the function f(x) = x^2 -4x -2 , draw the graph of f
How would a Continental soldier have viewed his experience fighting against the British?
Which of the following sign does not indicate that a chemical change has happened . a.a change in state B.change in color or odor 3.foaming or bubbling D. Pro