Seudónimo Seudónimo
  • 14-11-2016
  • Mathematics
contestada

HELP ME PLZ THIS IS HARD FOR MEEEEE thx!!!

HELP ME PLZ THIS IS HARD FOR MEEEEE thx class=

Respuesta :

hannahh2915
hannahh2915 hannahh2915
  • 14-11-2016
It would cost $10.50 for 4 hours. $5.50= 2 hours and $2.50= per hour after two so 5.50+2.50+2.50 = $10.50
Answer Link
Аноним Аноним
  • 15-11-2016
$5.50 per hour x 2 hours + $2.50 per hours x 2hours

So the answer is $16
Answer Link

Otras preguntas

Why did Alvar Nunez de Vaca explore?
How would the defeat of russia by germany have affected the strategic position of great britain and the united states? (WW2)
If a plane can travel 450 miles per hour with the wind and 410 miles per hour against the wind, find the speed of the plane without a wind and speed of the wind
How do you say "I have a lot of homework to do, please do not bother me." in German?
How would you solve x in this equation: 0.85x=200
All economies must decide what to produce. Which of the following says the same thing, but does so more completely?Select one of the options below as your answe
why the amount of daylight increase each day in texas as the summer months approach?
What is the volume of a cube with a side length of 11 inches?   A. 33 in3
How many faces does a cone, cube, square pyramid , and triangular pyramid have
Milk is considered a commodity because it is?