gilljasmyne1
gilljasmyne1 gilljasmyne1
  • 11-03-2021
  • World Languages
contestada

??????????????????????????????????????????????????

 class=
 class=

Respuesta :

kiwikoki kiwikoki
  • 11-03-2021
1 . NUMBER 2 / B
2. ???? I dont understand

i hope this helps , good luck♡︎♡︎
Answer Link

Otras preguntas

A product costs $30.00 for 10 pounds. how much does it cost per ounce?
When creating an outline, where should you place your thesis statement? A. At the bottom of the page B. At the top of the page C. In the margin D. In the center
Who was the u.s. naturalist who painted lifelike portraits of birds and voiced concerns about conserving natural resources?
Which type of fossil is formed when an organism is buried in sediment then hardens into rock, leaving behind a cavity?
Kendra knows someone who suffers from overeating, frequent consumption of alcohol, and gambling. What disorder does Kendra's friend most likely have?
Write o.45 repeating as a fraction in lowest terms
Why do the asian countries use chopsticks?
What is the most popular way to accomplish gatekeeping?
What is one type of cell division that produces an exact duplicate of the nucleus of the cell?
How are units of measurement chosen and interpreted in formulas?