Rodrigo123123 Rodrigo123123
  • 12-03-2021
  • Mathematics
contestada

I need help on this ​

I need help on this class=

Respuesta :

swagmaster3408
swagmaster3408 swagmaster3408
  • 12-03-2021

Answer:

17

Step-by-step explanation:

Answer Link
justinbaker100
justinbaker100 justinbaker100
  • 12-03-2021
Answer is 17 We got a number one victory Royale
Answer Link

Otras preguntas

Which phrase best defines a mountain range?
how do the villi and microvilli maximize the ability of the intestine to absorb nutrients?
Why were Democrats challenged during the first years of Oklahoma statehood? A. Oklahoma became a state during a national economic boom. B. Divisions in the Demo
Compression is the type of stress that deforms rock at which location ?
O que fez com que a raposa ficasse interessada na parreira e uvas?
edhesive 4.8 question 3​
How does the use of informal language in digital media affect how a person might react to the media?
A package of 6 pairs of insulated gloves cost $45.54. What is the unit price of the pairs of gloves? ASAP PLEASE
Some people advise that in very cold​ weather, you should keep the gas tank in your car more than half full. irenes car had 5.7 gallons in the 14-gallon tank on
factorise 3x^2 + 9x pls