KimberelyTheBaddie
KimberelyTheBaddie KimberelyTheBaddie
  • 15-03-2021
  • Mathematics
contestada

Due very soon! Need help ASAP!

Due very soon Need help ASAP class=

Respuesta :

Husseinhazime
Husseinhazime Husseinhazime
  • 15-03-2021
Each container cost 0.7$
Answer Link
Clyde0805
Clyde0805 Clyde0805
  • 15-03-2021

Answer:

$0.70 per 1 play doh

Step-by-step explanation:

Solve for slope by using y2-y1/x2-x1 and plugging two points on table.

Answer Link

Otras preguntas

What times 8 equals 70
If I put 3 Cubes of sugar in water would it dissolve in to nothing and if I boiled the water would the sugar film
How do you solve: 2x+1=3x-3
How does the national government help improve public health? It educates the public about healthy lifestyles and asks people to pursue them. It takes national-
Describing chemical reactions
The poster shows how many of its games of football team has won so far.Express this information as a fraction a,percent and as a decimal.(12 out of 15 wins.)
You want to buy three books that are on sale at 20% off. The original prices of the books are $2.50, $4.95, and $6.00. How much will you save? Calculation With
1) what is 5\42 in lowest terms 2) what is 15\36 in lowest terms 3) what is 40\54 in lowest terms
what happens when dilute acid is dropped onto carbonates?
Which of the following is NOT considered a conflict? A. an unhappy employee quitting his job B. a debate between rival political opponents C. two friends disagr