sjbsbsja sjbsbsja
  • 11-05-2021
  • Mathematics
contestada

5 dividido en 1.35.

Respuesta :

rijarafiquee
rijarafiquee rijarafiquee
  • 11-05-2021

Answer:

3.7

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

The cost of 5 oranges and 4 apples is $2.23. Twenty-four oranges and 12 apples cost $8.04. Find the cost of each orange and each apple.
If you substitute the value of xx from the first column into the equation in the second column, then the _______ of the equation equals the value of y in the th
3. A group of Metropolis Middle School students volunteered to build a new city playground. A local pizzeria donated ten large pizzas for their lunch. The volun
Identity some basic security threats and solutions for all network
what is the difference between high and low fitness​
Availability to manage the difficlties that are a part of life is called
The document which gave all male property owners the right to vote and limited the power of the government is the___
can someone answer this pls Im dying
Sketch the graph of the linear inequality: y >-3x-4
#2 The number of bacteria in a refrigerated food is given by N(T)=20T2-20T+120 for -2T14 Tand where T is the temperature of the food in Celsius. (a)Explain