ethan4789
ethan4789 ethan4789
  • 14-05-2021
  • Mathematics
contestada

Please help!!!!!!!!!!

Please help class=

Respuesta :

jakylahnichols
jakylahnichols jakylahnichols
  • 14-05-2021

Answer: Its the last one

Step-by-step explanation: Because its a cross and is passing every other one but that one

Answer Link

Otras preguntas

write or draw to explain two different ways to find the difference for 12- 3
Eleven members of the Middle School Math Club each paid the same amount for a guest speaker to talk about problem solving at their math club meeting. They paid
Eleven members of the Middle School Math Club each paid the same amount for a guest speaker to talk about problem solving at their math club meeting. They paid
The cost of 3 scarves is $26.25. What is the unit price
During his workout, Elan spent 28% of the time on the treadmill. What fraction of his workout was on the treadmill?
How do u write a report on information obtained in a t-test?
the problem is kamala had 5,026 grams  flour in a canister.she brought a 4,158 gram bag of flour.she poured some flour from the bag to the canister.as the resul
Allows writers to restate the main ideas of a larger amount of text in their own words
During DNA replication, a DNA strand that has the bases GGTCTA produces a strand with the bases a. TCGAAC b. CCAGAT c. a genetic marker d. a clone
A triangle with all sides of equal length is a _______ triangle. A. right B. scalene C. equilateral D. isosceles