aaliyahsmith517 aaliyahsmith517
  • 11-06-2021
  • Mathematics
contestada

3. Grace's hourly salary is $8. If Grace gets to
work in the morning at 9 has lunch from 12 to 1
and then works until 4, then how much did
Grace make that day?

Respuesta :

estebandiocaret estebandiocaret
  • 11-06-2021

Answer:

k

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is the answer for this equation? -6x = -36
Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy
why did the United States avoid involvement in World War II until December 1941?
What condition fostered the rise of absolute monarch in europe?
what is a good attention getter for starting a essay about my plans after high school
the bottom of a ladder must be placed 5 feet from a building. the ladder is 14 feet long. how far above the ground does the ladder touch the wall?
What is reference angle for 150 degrees
Could an organism survive without one of its organs
Sin42cos17-cos42sin17
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?