queenjin106
queenjin106 queenjin106
  • 14-06-2021
  • English
contestada

Help me with this question please lol:)

Help me with this question please lol class=

Respuesta :

nalinchimal428
nalinchimal428 nalinchimal428
  • 14-06-2021

Answer:

i think its b

Explanation:

Answer Link
Аноним Аноним
  • 14-06-2021

Answer:

the answer is the first one i think... please let me know if i am right or wrong

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

One of the most important skills to learn in writing is persuasion. For this project, you will write an essay comparing and contrasting two things. They can be
Never mind i dont have a question
I NEED HELP ASAP PLEASEEEE Evaluate the expression for w = 9. 2w − 2 =
Question 3 of 8 Which of the following are measurements for rectangles that are similar to a rectangle with a width of 10 and a length of 20? Check all that app
What should be done to maintain regional balance in the developmentprocess? ​
Company A $4 per table (seats 4) and a $25 one-time delivery and pickup fee Company B $2 per chair and a $15 one-time delivery and pickup fee Each table seats 4
Shannon Corporation issues common stock for $25,000. Recording this transaction will include a:______.
6) A giraffe walked 1 mile in 15 minutes. Find the unit rate. O A. 1 mi/15 min O B. 15 mi/min O C. 0.06 milmin 0 D. 2 mi/30 min​
what is the sum of the equation? 15x-5x+5y+5y
What characteristics identify a substance?