Seudónimo Seudónimo
  • 12-12-2016
  • Mathematics
contestada

$3 for 6 bagels; $9 for 24 bagels

Respuesta :

curlyfriesforever
curlyfriesforever curlyfriesforever
  • 12-12-2016
Answer: 50¢ a bagel.

Answer Link

Otras preguntas

Java Given an array of 10 names, complete the main method that outputs the name specified by the array index entered by the user. Use a try block to output the
what is the purpose of the magnetic field in a cathode ray tube?
Felipe made $221 for 17 hours of work. At the same rate, how many hours would he have to work to make $169?
HOW IS THIS WRONG BVIBUEVIEBIUUVBUEBUIBUEIUDbfuidbgsdiifrIBDVIIBSIVHSBDVISDBVIHDSVJSVHJSBVISDIHGRNHSEGHdzdh
Help please!!! Thanks!
their parents ____ travelled to the village. Has or have​
Ejercicio 3. Aplica las leyes de los exponentes de potencia elevada a otra potencia y de producto, para simplificar los siguientes ejercicios
Name the major types of computer systems from slowest to fastest. ​
Why might these laws cause slaves to revolt against France?
Kate bought 5 pounds of hamburger and 2 pounds of hot dogs and paid $28.50. Eric bought half the amount of hamburger and a fourth of the amount of hotdogs that