DrummerGirl777
DrummerGirl777 DrummerGirl777
  • 14-12-2016
  • Mathematics
contestada

Maria bought 1 2/5 pounds of lunch meat for $3.36.

How much would 2 3/4 pounds of lunch meat cost?

Enter your answer in the box.
please help fast

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 14-12-2016
I hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link
Аноним Аноним
  • 15-12-2016
I agree, the answer is 0.6
Answer Link

Otras preguntas

Please help me find the answer
1. Read this passage from "Mending Wall," and think about who is 'speaking" in the poem. And some are loaves and some so nearly balls We have to use a spell to
Which of the following sets of angles of a triangle represents an acute triangle? 30°, 60°, 90° 60°, 65°, 55° 40°, 40°, 100° 45°, 40°, 95° I think it's B, but I
A trucking company makes 50 deliveries in 5 days. How long will it take for 400 deliveries? 8 days or 10 days or 20 days or 40 days
Evaluate:10-(6-4)^2divided by 2HURRY PLEASE!
Why does omnibus legislation require alternatives to the committee system?.
In Federalist No. 10, Madison argues that the Constitution disperses power between the federal government and state governments. Which of the following describe
Quadrilateral KLMN is similar to quadrilateral OPQR. Find the measure of side QR. Round your answer to the nearest tenth if necessary. Figures are not drawn to
Which of the following illustrates the product law of logarithms?.
Seychelles is the only place on earth besides Ecuador's Galápagos Islands that is home to the: