manarombv
manarombv manarombv
  • 12-09-2021
  • Geography
contestada

someone help!? I cant find any of the answers

someone help I cant find any of the answers class=

Respuesta :

fsalieva2011
fsalieva2011 fsalieva2011
  • 12-09-2021
1. It is rice or I guess pulses
ii. Wetland

I hope this helped you
Answer Link

Otras preguntas

organic milk costs $2.52 per gallon. at this rate, how can the price of 4 gallons be determined?
Which of the following is a statement of opinion that is generally accepted as truth but is not always verifiable? hypothesis substantiate claim u
(2 thousands 7 tens) ÷10 in unit form
help please, thank you!
I don’t get nun of this I need help
If you are asked to describe a character’s emotions, what is the related literary question?
Use the discriminant to describe the roots of each equation. Then select the best description.16x2 + 8x + 1 = 0double rootreal and rational rootsreal and irrati
HELP! Read the sentences from " The Glass of Milk".The boy even imagined the old man was his enemy, who knew his intentions and had decided to frustrate them. H
Whats the difference between a deposition and an interrogatory?
______ means protecting natural resources, such as water and trees.