Seudónimo
Seudónimo
12-10-2021
Mathematics
contestada
HELP WILL MARK YOU BRAINLIEST NO FAKE ANSWERS
Respuesta :
darkfighter1721
darkfighter1721
12-10-2021
Answer:
I'm pretty sure it's a, 2b - b
Step-by-step explanation:
Answer Link
epuckett0405
epuckett0405
12-10-2021
Answer B
The question states that the number is b so you would do b-(2b)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 22+ )
Otras preguntas
All of the used hardcover books at a yard sale are the same price. Hugo said $4.50 for 6 books. Explain how to find the unit price of the books.
Extension activity I liked... because... I enjoy... because... The best thing about... was... was most enjoyable because... I didn't like... because... I didn't
How long do it takes for you to get a house
'There is no shame in tears'.Explain with example
True or False: All externalities are market failures, but not all market failures are externalities?
At Randy's Market, you can buy a dezen ears of corn for $3.00. At that rate, bem much would five dozen ears of com cost?
please show all work i’ll mark brainliest
Need help plzzzzz will give Brainly est
I need Help ASAP will mark brainliest A. Notate the indicated triad using the given pitch as root. B. Notate the indicated triad using the given pitch as third.
Please help thank you :)