sheimaalgalham
sheimaalgalham sheimaalgalham
  • 13-10-2021
  • Mathematics
contestada

I ADDED A PIC PLZZZZZZZZZ HELP I NEED AN ANSWER

I ADDED A PIC PLZZZZZZZZZ HELP I NEED AN ANSWER class=

Respuesta :

NBIz16
NBIz16 NBIz16
  • 13-10-2021
For every dollar you get 1/2 pound of grapes. It would cost 2$ per point of grapes
Answer Link

Otras preguntas

A wall in Marcus’ bedroom is 8 1/3 feet high and 16 1/5 feet long. If he paints 1/3 of the wall blue, how many square feet will be blue?
help me please If Jay loses muscle size after taking a break, this loss is called _____. hypertrophy atrophy muscle fiber loss an overuse injury
which question is written in slope intercept form A) y=3x-2 B) x=1/2y+8 C)2x+5y=12 D) 3y=8x-5
Please help me with this question. I’m stuck
Evaluate the expression. |-1/3 (1^10+ 9 - 2^3|​
x is directly proportional to y and inversely proportional to z. if x= 1/2 when y = 3/4 and z=2/3, find x when y= 7/8 and z = 7/9
How does terrorism affect human rights?
first colonists that came to the New World were looking for a fast way to get rich jach country soon changed. List how each country made money from its colonies
Do a key word search for "Three Gorges Dam" in a search engine to research the answers to the questions in this WebQuest. Remember you can also look under the N
(11) Amber has a dog walking business. She walks the golden retriever 1.8 miles each work day for a week. How many miles does Amber walk the golden retriever?