HayFieldSynus HayFieldSynus
  • 14-01-2017
  • Mathematics
contestada

QUICKLY HELP! Maria bought 125 pounds of lunch meat for $3.36. How much would 234 pounds of lunch meat cost? Enter your answer in the box. $___

Respuesta :

LilyyBoo
LilyyBoo LilyyBoo
  • 14-01-2017
I think it would be 1.87 that is my answer I'm sorry if wrong
Answer Link
Аноним Аноним
  • 14-01-2017
$6.28 should be the correct answer.
Answer Link

Otras preguntas

what multimillionaire owned the largest independent fleet of ships?
My friend felt dizzy and passed out. What should I do?
A ship traveled for a total of 72 miles over the course of 6 hours. Heading south, the ship traveled at an average speed of 13 miles per hour, and heading east,
The weight of 10 identical samples of a substance is 0.1 pound. What is the weight of 100 samples?
The weight of 10 identical samples of a substance is 0.1 pound. What is the weight of 100 samples?
Which of the following is the conjugate of a complex number with 2 as the real part and −8 as the imaginary part?
A 2-litre can of grape juice costs $3.26. What is the unit rate?
Complete the sentence with the correct form of the adjective. Sebastian es __________. inteligente inteligentes cómicos cómica
What was abbot suger's primary goal, based on his reading of religious texts by the pseudo-dionysius, for the redesign of the abbey church at saint-denis?
Why did king henry viii of england want an annulment or divorce from catherine of aragon? catherine was the daughter of king ferdinand and queen isabella of spa