mcCnesa
mcCnesa mcCnesa
  • 15-04-2022
  • History
contestada

:))))))))))))))))))))))))

Respuesta :

bonnieaiken
bonnieaiken bonnieaiken
  • 15-04-2022

Answer:

kool

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

If 2x-3y+5-(x-3y)=11-2x, what is the value of x?
HELP! Write an equation to represent: The cost of buying lemonade stand supplies is $0.50 per cup, $5 for ingredients, with a total cost of $30.
PLZZZZ HELP WILL GIVE BRAINLIST
-3-(-8)-(-2)= X What does C mean?
Express each number in scientific notation 4,672,000
what is the value of the expression below when x=8? 9x-5
f(x) = 3(x-4)2-2 Pls help me solve
how do you solve 7 - x = -11 * EXTRA POINTS
If f(x) = 4x – 2 and g(x) = 5x – 3, what is g(f(2))?
a mixture of sugar and cinnamon is made to sell as a cooking product. Sugar costs $0.65/kg, and cinnamon costs $6.50/kg. How many kilograms of each (to the near