ZorlocYT
ZorlocYT ZorlocYT
  • 12-03-2017
  • Mathematics
contestada

Pls help me guys!
Thanks!
=P

Pls help me guys Thanks P class=

Respuesta :

kcaspire
kcaspire kcaspire
  • 12-03-2017
$20.20/10= $2.02
$26.04/12= $2.17
$28.14/14= $2.01
$30.45/15= $2.03

so C is the cheapest
Answer Link
mariamathew2004 mariamathew2004
  • 12-03-2017
I think that the answer is C.
Answer Link

Otras preguntas

Activities which are focused at the unit level are called
Use the drawing tool(s) to form the correct answer on the provided graph. Using the information provided on the graph, draw the line the line that is perpendicu
Use the given information to complete parts I and II. In your final answer, include all calculations. Planet Earth has an approximate diameter of 1.2742 · 10 10
Which image shows triangle ABC dilated by scale factor of 3 centered at the point B? B
If 3 balloons can carry 24 grams of weight, how many balloons would be needed to carry 88 grams?
Need Help Let ={∈ℕ:2≤<19} and ={∈ℕ: is even}. A: Find ∩. B: Find ∖.
Find the surface area. 8 ft 8 ft 5 ft
How was Blackdom different from most communities in the United States?
who invaded Italy starting the Punic war please help !
Which of the following is likely a component of a multinational corporation's global marketing strategy? O community service in countries where products are man