nnarssies01 nnarssies01
  • 15-03-2017
  • Mathematics
contestada

$9.60 for 4 pounds as a unit rate

Respuesta :

GracyGirl
GracyGirl GracyGirl
  • 15-03-2017
$2.40 per pound. Because 9.60/4= 2.40 -XxLeahhsxX
https://brainly.com/question/2575079
Answer Link
ccemsdparker
ccemsdparker ccemsdparker
  • 15-03-2017
$2.40 per pound. Because 9.60/4= 2.40
Answer Link

Otras preguntas

"describe a famous person you know essay 1000 words ", I want to describe about Jisoo blackpink but I can write only 100 -200 words can anyone help me??​
how do you file a antisocialble behavior order against someone
Can Someone help me!
i need help with the top part
Describe vividly an angry moment in a paragraph?
Who did the Angel Gabriel tell to write the Qur'an ?
What is the area of a triangle if height is 4cm find the base also plsss help me please
Can gains be another word for muscles
My father is a educated person (who question)​
PLEASE HELP ME! I am suck on this math assignment