khyahmonaewatts khyahmonaewatts
  • 15-08-2017
  • Mathematics
contestada

you buy 64 oranges for $22.75. how much does each orange cost

Respuesta :

rnnation17
rnnation17 rnnation17
  • 22-08-2017
0.35 would be the answer


Answer Link

Otras preguntas

14/20 minus 3/5 equals
In the book of white fang why does the wolf pack finally go away.
Give three examples of places bacteria live.
which plate is covering most of two continents ? what two continents?
If Sean earns 8.50 per hour and made a total of 80.75 today,how many hours did he work?
The inequality 3(x + 2) > 4(x – 3) is equivalent to which of the following inequalities? F. x < –6 G. x < 5 H. x < 9 J. x < 14 K. x < 18 Can a
If Sean earns 8.50 per hour and made a total of 80.75 today,how many hours did he work?
Where in a plant cell is a water molecule broken down to release oxygen gas, electrons, and hydrogen ions? A. In the inner matrix of the mitochondrion B. In the
17. Which philosophy is evident in Monk Sewing attributed to Kao Ninga?   Zen Pure Land Buddhism Shinto Daoism
Solving Trig. Equations:csc^2x-2cot^2x=0