XxDudeitsAhmiyaxX
XxDudeitsAhmiyaxX XxDudeitsAhmiyaxX
  • 13-11-2017
  • Mathematics
contestada

Someone pls help me I'm stuck on this question!!!!????

Someone pls help me Im stuck on this question class=

Respuesta :

AaliyahRoche
AaliyahRoche AaliyahRoche
  • 16-03-2022

Answer: $414

Step-by-step explanation:

There are 12 months in a year and each month you need to pay $34.50.

$34.50 x 12 = $414

Answer Link

Otras preguntas

5. Which of the following is not an advantage of conserving water? a. Ensuring that we have enough clean water in the future b. Keeping the costs of water down
HELP I'M REALLY CONFUSED!!!The graph in Figure 5–3 shows the changes in a mosquito population. What caused the changes seen in the graph? A. a density-dependent
#14, 15, 16, 17, and 18 Please help me
what machine is a seesaw mechanical compound complex simple
Suppose you went to a carnival. the price in was $6, and you paid $0.50 to get on each ride. if you went to the carnival and rodeo 11 rides, how much did you sp
Select all that apply. Gymnosperms and angiosperms that were more adapted to land were seed-bearing and able to reproduce using _____. pollen cones flower
what is the value of x 1/3 squared 2 1/2 squared 3 2 squared 3 3 squared 2
Will Get Brainiest answer for whoever answers first! How do figurative language and familiar stories affect Hamlet?
QUICKLY HELP!Drag and drop the constant of proportionality into the box to match the table. If the table is not proportional, drag and drop "not proportional"
what is the sum of the interior angle measures of a 15-gon